سيما موزيك
منابعی برای رپورتاژ های دانشگاهی فراهم کنید
با یک استاد مصاحبه کنید
شبکه سازی با اساتید مزایای زیادی دارد. اساتید معمولاً افراد باهوشی هستند ، بنابراین احتمالاً می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید. همچنین می توانید با آنها مصاحبه کنید تا اطلاعات یک مقاله را بدست آورید.

دانشگاه ها دوست دارند اساتید خود را ارتقا دهند. مصاحبه ها معمولاً توسط دانشگاه انتخاب و در وب سایت آنها نمایش داده می شود. اغلب اوقات ، استاد خود به مصاحبه پیوند می زند ، به خصوص اگر وب سایت شخصی خود را در دامنه برای رپورتاژ .edu حفظ کند.

وب سایت شما ممکن است همان مخفی کاری Los Angeles Times را نداشته باشد ، اما با این وجود می توانید پیوندهایی را برای مصاحبه های خود دریافت کنید - مانند این یکی از قانون UCLA.

ده ایده برای دریافت پیوندهای .Edu | مجله موتور جستجو

با مشاغل محلی خود به دانشگاه خدمات دهید
دانشگاه ها معمولاً مشاغل محلی را که به دانشگاه خدمات ارائه می دهند ، فهرست می کنند. اگر شما در مجاورت دانشگاه آجر و ملات محلی دارید ، این فرصت مناسبی است که می بینید چه نوع فرصت هایی برای خدمت به میهمانان و دانشجویان دانشجویی دانشگاه در دسترس است.

تبلیغات

خواندن را در زیر ادامه دهید


در کالج یا دانشگاه .edu تدریس کنید

رستوران ها ، هتل ها ، بوتیک ها و حتی مراکز خرید محلی گاهی اوقات در وب سایت کالج ذکر شده است.

ده ایده برای دریافت پیوندهای .Edu | مجله موتور جستجو

منابعی برای کتابخانه های دانشگاه فراهم کنید
وظیفه کتابخانه های دانشگاه ارائه هر چه بیشتر اطلاعات به دانشجویان متقاضی آن است. علاوه بر این ، کتابخانه ها معمولاً توسعه دهندگان یا تکنسین های وب را در کارمندان خود دارند. این افراد وظیفه سازماندهی اطلاعات دیجیتالی و در دسترس قرار دادن آن برای عموم یا دانشجویان را دارند.
(0) نظر
برچسب ها :
صفحه نخست پست الکترونیک وبلاگ تبیان
نوشته های پیشین
هفته اول بهمن 1399 هفته دوم دی 1399 هفته سوم آذر 1399 هفته اول خرداد 1399 هفته چهارم اردیبهشت 1399 هفته سوم اردیبهشت 1399 هفته دوم اردیبهشت 1399 هفته اول اردیبهشت 1399 هفته چهارم فروردین 1399 هفته سوم فروردین 1399 هفته دوم فروردین 1399
موضوعات
دانلود آهنگ (40) مقاله های موزیک (1) عصر موسیقی (0) بدون موضوع (4)
صفحه ها
فیدها
رل موزیک
دانلود آهنگ جدید https://2016downloadnew.ir/ https://music-ha.ir/ https://daryamedia.ir/ https://paxsolomusic.ir/ http://music-soheil.blog.ir/ http://music-saba.blogfa.com/ https://music-song.blogsazan.com/ https://music-band.farsiblog.com/ http://music-star.tibablog.ir/ http://music-mahi.blograz.ir/ https://music-com.blogsky.com http://musicsky.blogtez.com/ http://music-pack.loxblog.com/ http://misic-behsim.niloblog.com/ https://music-sima.tebyan.net/ http://music-sam.samenblog.com/ https://music-mehr.kowsarblog.ir/ https://music-iranian.persianblog.ir/ http://music21.parsiblog.com/ http://song-musici.rozblog.com/ http://melodian.monoblog.ir/ http://ahngha.mihanblog.com/ http://music-che.vcp.ir/
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 8427
تعداد نوشته ها : 44
تعداد نظرات : 0
X